СіЕмЕс Камерон МакКенна Набарро Ольсванг Україна

CMS – десята за величиною світова юридична фірма, що має 59 офісів у 33 країнах, де працює 3000 юристів. На конкурентному юридичному ринку ми відрізняємося від конкурентів завдяки нашому глибокому розумінню бізнесу наших клієнтів, а також галузей і країн, в яких ми працюємо. Від великих транснаціональних корпорацій та середніх компаній до ініціативних стартапів, ми забезпечуємо технічну ретельність, стратегічну досконалість та довгострокове партнерство, щоб кожний клієнт отримав найкраще юридичне обслуговування на своєму ринку. CMS Cameron McKenna в Києві надає доступ до більш ніж 25 вітчизняних та міжнародних юристів, які поєднують своє розуміння українського ринку з вимогами та очікуваннями світових організацій та інвесторів. Наші юристи в сферах енергії, корпоративного права, M & A, банківської справи, вирішення спорів, конкуренції та майна спеціалізуються на ключових секторах української економіки. Завдяки досвіду вирішення транзакцій та питань будь-якого розміру, CMS працює над місцевими, національними та багатопрофільними проекти.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми прочитаємо Ваше повідомлення і надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 5 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: