fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Сі Ейч Пі Партнерс

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

ТОВ «Сі Ейч Пі Партнерс» – незалежна українська компанія, створена досвідченими фахівцями в галузі консалтингу, що надає послуги в сфері аудиту, бізнес консультування, консультування з податків, консультування з МСФЗ, супровід угод з придбання/продажу та інше.

З моменту заснування в 2016 році до компанії приєдналась команда фахівців, що мають більше 10 років досвіду в аудиті, МСФЗ, податках та консалтингу. Внаслідок виконання завдань для провідних українських та міжнародних компаній наша команда має досвід в наступних галузях:Агропромисловий сектор, Виробництво продуктів харчування та напоїв, Роздрібна торгівля та торгівля товарами широкого вжитку, Нерухомість, Транспорт, Електронна торгівля, Машинобудування, Фармацевтика та інші.

Наші фахівці мають успішний досвід виконання аудиторських завдань різного рівня складності спільно з аудиторами та консультантами з інших країн як то США, Кіпр, Люксембург, Нідерланди, Данія, Німеччина та інших країн.

Ми також надаємо надійну підтримку в частину взаємодії наших замовників з ДФС, а саме – підготовка до та супровід під час комплексних перевірок ДФС, консультування з трансфертного ціноутворення, ПДВ, податку на прибуток та інших податків.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: