fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

СІ ЕФ ТІ Україна

ТОВ “СІ ЕФ ТІ Україна” – металообробне підприємство в галузі харчової промисловості. Спеціалізуємось на виробництві продукції з нержавіючої сталі А304, А316.

Послуги та типи робіт: токарна обробка, фрезерування, лазерна порізка, гнуття, зварювання аргоном, склоструй та дробоструй – обробка поверхонь, високоякісна збірка.

Основний напрямок – виробництво конвеєрів, пастеризаторів, мийок високого тиску та іншого обладнання для харчової промисловості.

Маємо багаторічний досвід та працюємо за європейськими стандартами. Основні замовники з країн Італія, Данія, Туреччина

Працюючи з кресленнями замовника забезпечуємо стислі терміни виконання.

За відсутності технічної документації готові запропонувати індивідуальне проектування та консультування на кожному етапі проекту

Ми знаходимось близько до кордону України, що дозволяє максимально швидко доставляти наші вироби до Східної та Центральної Європи

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: