fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Сі Ай Ел Міжнародна школа

Brookes CIL International School – це школа зі ступенями освіти EC-12 (від трьох років до 12 класу), яка вже з вересня 2022 року запропонує можливість отримання преміальної міжнародної освіти для понад 700 міжнародних та українських студентів в Києві.

Brookes CIL є частиною мережі шкіл освітньої групи Brookes, що вже працює у дев’яти країнах світу, зокрема, Канаді, США, Великій Британії, Китаї, Індії та Південній Кореї. Brookes CIL – школа-кандидат по трьох міжнародних рівнях PYP, MYP та DP і планує отримати акредитацію як Світова IB (International Baccalaureate) школа.

Заклад освіти розташований у центральній локації міста у новій високотехнологічній будівлі загальною площею понад 25 000 кв м. У школі працюватимуть висококваліфіковані та досвідчені міжнародні викладачі, що залучить до України найвищі освітні стандарти, а разом з цим і багато нових можливостей для місцевих та іноземних сімей.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: