fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Рояль Канін Україна

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Royal Canin – міжнародний експерт зі здорового харчування котів та собак. Компанію заснував ветеринарний лікар Жан Катарі у 1968 році. Бачення д-ра Катарі базувалось на науковому підході, знаннях та повазі до індивідуальних особливостей тварин, а також на створенні вдосконалених раціонів для котів та собак, які задовліьняють природні потреби котів та собак, а не смаки та побажання власників.

Сьогодні продукція Royal Canin доступна у більш ніж 100 країнах світу. Наша місія залишається незмінною вже понад 50 років: створювати високоякісне здорове харчування, що задовільняє природні потреба котів та собак. Royal Canin – це міжнародна компанія, а тому власники тварин можуть бути впевненні у однаково високій якості та безпеці продуктів, незалежно від того де вони живуть чи купують продукт.

В Україні здорове харчування для котів та собак Royal Canin офіційно представлене вже понад 20 років. У 2006 році ми відкрили ТОВ «Рояль Канін Україна», щоб стати ближчими до власників домашніх тварин та наших партнерів.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: