fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

РЕККІТТ БЕНКІЗЕР ХАЙДЖИН ХОУМ УКРАЇНА

Компанія RB (Reckitt Benckiser) – лідер з виробництва засобів особистої гігієни та товарів для дому.
Кредо компанії – створювати сучасні іноваційні рішення для здорового життя в домівках, наповнених радістю та затишком.
Запорука успіху компанії – професіоналізм співробітників та близькі їм по духу корпоративні цінності. Саме унікальне поєднання орієнтації на успішний бізнес і прагнення досягати більшого допомагає компанії отримувати видатні результати у всіх напрямках її діяльності.

RB було створено в 1999 році в результаті злиття компаній Reckitt&Colman і Benckiser NV, заснованих ще в першій половині XIX століття.

Сьогодні RB – мультинаціональна компанія, яка має 200-річну історію. В ній працює близько 36 000 спеціалістів більш ніж в 200 країнах світу.

Виробничі потужності компанії знаходяться в 60 країнах, а головні офіси – у Великобританії, Сінгапурі, ОАЕ та Нідерландах.

RB також є соціально відповідальною компанією і уважно стежить за своїм впливом на довкілля.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: