fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Про Тек Вікна Україна

Protec Development – компанія, яка займається будівництвом і реконструкцією складської та виробничої нерухомості, управлінням даними комплексами та наданням в оренду площ в них.

Першим проектом компанії у 2010 році стала реконструкція виробничого приміщення у логістичний комплекс Protec Lviv Ryasne. Загальна площа складських і офісних приміщень комплексу 7500 м2.

У 2013 році компанія купує і реконструює складський комплекс в Дрогобичі загальною площею 7500 м2. І до сьогодні Protec Drohobych є найкращим логістичним комплексом у цьому, другому за величиною, місті Львівської області.

Наступним проектом компанії стало будівництво «з нуля» найсучаснішого виробничого та логістичного комплексу Protec Pidryasne на Кільцевій дорозі Львова загальною площею 31000 м2. Найбільшим орендарем комплексу став дочірній підрозділ японської компанії Фуджікура Аутомотів в Україні. Урочисте відкриття виробництва відбулось у квітні 2016 року за участі президента України.

На даний час введено в експлуатацію та успішно функціонує найбільший технопарк в західному регіоні України – Protec Zymna Voda, який теж знаходиться на Кільцевій дорозі Львова. Загальна площа цього грандіозного комплексу становить 100000 м2. Особливістю цього комплексу є те що значну його частину будуть складати високотехнологічні середньо та низькотемпературні склади.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: