fbpx

Прем’єр Ресерч Україна

Компанія Прем’єр Ресерч – це контрактна дослідницька організація з тривалою історією інноваційних клінічних досліджень нових лікарських препаратів та медичних пристроїв в галузі гематології/онкології, захворювань центральної нервової системи, дерматології, педіатрії, та рідкісних захворювань. Прем’єр Ресерч надає весь спектр послуг з організації та проведення клінічних досліджень для біотехнологічних та фармацевтичних компаній, та представлений дочірніми підприємствами у Європі, США, Канаді та Австралії, які проводять свою діяльність у 85 країнах світу.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: