fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Мережа готелів Premier

Мережа готелів Premier – це 17 готелів від 3* до 5*, об’єднаних єдиним стандартом якості, понад 2100 номерів, 12 туристичних напрямків в Україні та перший європейський готель під брендом Premier в Угорщині (Мішкольц).

«Місто має подобатись» – говоримо ми, і будуємо роботу готелів навколо цієї ідеї. Адже готель – це точка прибуття, де починається знайомство з містом.

У готелях мережі Premier ви завжди можете розраховувати на безпеку та приватність, професійне обслуговування, щиру гостинність та увагу до ваших потреб незалежно від категорії готелю у будь-якому місті.

На сьогодні мережа готелів Premier – лідер в українській гостинності з портфоліо готелів різної категорії, що задовольнять як вибагливих туристів, так і потреби бізнесу. Переваги мержі у сильному та довгостроковому партнерстві, гнучкій програмі лояльності для індивідуальних гостей та корпоративних клієнтів. Ми створюємо унікальні продукти, персоналізовані програми, інтегруючи їх в оновлену маркетингову стратегію бренду Premier, щоб бути на часі з нашими гостями та партнерами.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: