fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Оміа Україна

Оміа – це глобальний виробник індустріальних мінералів, головним чином наповнювачив та пігментів, отриманих з карбонату кальцію та доломіту. Також Оміа є дистриб’ютором спеціалізованих хімічних речовин по всьому світу. Основними ринками компанії є паперова промисловість (папір, тканини), промисловості полімерів, будівельних матеріалів (фарби, покриття, герметики, клеї та будівельні матеріали), а також товари народного споживання (харчування, лікарські препарати, косметика, екологічні продукти та продукти сільського господарства).

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: