fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОКІН ФЕСІЛІТИ

OKIN FACILITY це багатонаціональний постачальник послуг з господарчого та технічного обслуговування будівель, управління та експлуатації об’єктів нерухомості (Facility Management). Компанія була створена в 1993 році та надає послуги в Центральній і Східній Європі (Чехія, Словаччина, Польща, Румунія, Болгарія та Україна). Широкий спектр послуг постачається та контролюється за допомогою мобільного додатку, інноваційних програмних та IOT інструментів, які є власною розробкою. Компанія працює за власною системою HelpDesk, яка дозволяє завжди бути на зв’язку зі своїми клієнтами. У сфері технічного обслуговування OKIN FACILITY розробив власну програму DRIVE! що дозволяє здійснювати моніторинг усіх технічних робіт , які проводяться по всіх об’єктах.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: