fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Екософт

Основним видом господарської діяльності ТОВ «НВО «Екософт» є виробництво і продаж обладнання для очищення води.
Наша компанія є лідером з виробництва та продажу фільтрів в Україні. Крім того, ми поставляємо свою продукцію в 60 країн світу і щороку посилюємо свої позиції на міжнародному ринку. ТОВ «НВО «Екософт» пропонує найширший в галузі вибір фільтрів для очищення води — фільтри зворотного осмосу для дому, комерційного та промислового використання, пом’якшувачі для проблемної води, картриджні фільтри і навіть фільтри-глечики.
Продукція ТОВ «НВО «Екософт» та виробничі процеси сертифіковані згідно з міжнародними стандартами якості — NSF (USA), EN (EU), ACS (FR), EAC (EU) та ISO (9001, 14001, 45001).
Основа нашого бізнесу — запатентовані інноваційні розробки, фокусування на якості, а також люди. Нас 195 осіб, більшість — інженери, 40 фахівців сертифіковані за програмою WQA — Міжнародної асоціації якості води. Ми здійснюємо весь життєвий цикл продукту: від ідеї до серійного виробництва. Хімічна інженерія, промисловий дизайн і розроблення програмного забезпечення — все це робиться в стінах компанії.
Окрім приватних споживачів, ми поставляємо фільтруючі системи для очищення та постачання питної води підприємствам, лікарням, державним та адміністративним установам. Наша компанія є постачальником для багатьох підприємств, які входять до переліку критично-важливих підприємств України, в тому числі в сфері енергетики (АЕС, ТЕЦ). Підприємство надає послуги у сферах життєзабезпечення населення, зокрема у сферах водоочищення та водопостачання на території всієї України.
У межах нашої діяльності ми реалізовуємо багато проектів, зокрема, на таких обʼєктах: Курахівська ТЕС, МКП «Миколаївводоканал», КП «Київспецтранс», КП «Ірпіньводоканал», Курахівська ВА, ТЕЦ-6 СВП «Київські ТЕЦ ПАТ «Київенерго», ТЕЦ-5 ПАТ «Київенерго», ТЕЦ № 2 ТОВ «ДВ Нафтогазовидобувна компанія», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», тощо. Про проекти реалізовані підприємством можна також ознайомитись на сайті: https://ecosoft.ua/ua/customer_story/.
В 2019 році ТОВ «НВО «Екософт» увійшла до складу австрійської групи компаній BWT, яка об’єднує понад 80 компаній і є світовим лідером в постачанні обладнання та технологій для очищення води.
Це партнерство дозволило нам залучити інвестиції для розширення виробництва, яке розташовано в м. Ірпінь, потроївши кількість робочих місць та об’єм сплачених податків. При цьому ТОВ «НВО «Екософт» залишився суто українською компанією з самостійним українським менеджментом та власним брендом Ecosoft, що сприймається в усьому світі саме як український.
Під час окупації Ірпеня в березні 2022 року завод та склад ТОВ «НВО «Екософт» були вщент розгромлені та знищені в результаті нападу російської армії. За наступні 8 місяців виробництво було відновлено за рахунок колосальних інвестицій власників. Сьогодні власники інвестують значні кошти в новий сучасний виробничий комплекс в Ірпені для збільшення випуску сучасного обладнання для очищення води, яке так необхідне Україні, а також щоб продовжувати підтримку регіону та створювати нові робочі місця. Засновники компанії організували міжнародний фонд для допомоги співробітникам, що постраждали в результаті російської навали, до якого вже залучено та витрачено понад 350 тисяч євро.
Незважаючи на колосальні втрати ТОВ «НВО «Екософт» з першого дня війни допомагає військовим та надає допомогу у відновленні Ірпеня. Крім того компанія в партнерстві з урядами України, Англії, Німеччини, Данії, США, Ізраїлю та міжнародними організаціями UNICEF, OXFAМ, USAID, ISRAAID, Caritas постачає чисельні системи очищення води тим, хто цього потребує найбільше. Рішенням Міністерства економіки Україні ТОВ «НВО «Екософт» надано статус критично-важливого підприємства для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: