fbpx

Ноублз

Nobles – провідна корпоративна юридична фірма в Україні, яка надає повний спектр юридичних послуг для
публічних та приватних компаній, банків, фінансових установ, приватних акціонерних компаній, інвестиційних банків, державних організацій і приватних інвесторів в ключових галузях права та бізнесу.

Nobles – фірма що зорієнтована на клієнтів, ми розуміємо особливості введення бізнесу кожного нашого клієнта індивідуально. Nobles поєднує в собі багатий досвід роботи на ринку України, висококваліфікованих українських та міжнародних юристів, дотримуючись найвищих міжнародних стандартів надання юридичних, податкових та фінансових послуг.

Наші досвідчені юристи надають практичні та ефективні юридичні послуги та пропонують фінансово ефективні рішення. Ми надаємо клієнтам всебічну підтримку під час введення справи, відгукуючись на кожне побажання та наперед визначаючи потенційні проблеми.

Nobles має найвищі стандарти дотримання правових норм на українському ринку юридичних послуг. Наша фірма дотримується як стандартів ведення бухгалтерського обліку так і вимог антикорупційного законодавства.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: