fbpx

Інтегрітес

Міжнародна юридична фірма Integrites – це команда професіоналів, які завжди орієнтовані на потреби і проблеми клієнтів. Ми завжди контактуємо з клієнтами, як в Україні, так і в інших країнах. Кожен з наших клієнтів унікальний, так само як і наш підхід до їх проектів. Наш офіс в Києві – один з найбільших українських юридичних фірм, повністю компетентних надавати консультації з українського та англійського законодавства. Наші юристи говорять українською, російською, англійською, німецькою, литовською, французькою та італійською мовами.

Integrites відома своїм досвідом в транскордонних операціях у СНД, зокрема між Росією, Україною і Казахстаном. Наша практика фінансування торгівлі широко визнана кращою в Центральній і Східній Європі.

У Integrites ми розглядаємо наш бізнес в трьох вимірах з точки зору географічного розташування, технічної спеціалізації і галузевого сектора. У нас є кілька цільових міжнародних бізнес-груп (IBG), які використовують технічні переваги різних відділів і географічне розташування наших різних офісів для надання консультацій, орієнтованих на галузь. Наші IBG залучають всіх наших партнерів, які спеціалізуються в цих конкретних областях промисловості. Багато з наших юристів працювали в промисловості.

Широкий спектр робіт, в яких ми беремо участь, охоплює деякі з найбільших угод з фінансування торгівлі, корпоративних і фінансових операцій і деякі з найбільш складних суперечок. Наше поєднання професійних навичок і досвіду привело до створення динамічних і галузевих груп, схильних до найвищих стандартів обслуговування клієнтів. Наша широта і глибина нашої практики повністю відрізняє нас від наших конкурентів.

 • Паливна енергетика: Нафта і Газ, Видобуток вугілля, Енергетика і Електротехніка
 • Екологія та біотехнологія: біотехнологія, переробка та утилізація відходів
 • Гірничо-металургійна промисловість: Видобуток залізної руди, Чорна металургія, Кольорова металургія
 • Агропромисловий сектор: сільськогосподарський сектор, харчова промисловість, агропромислова інфраструктура
 • Хімічна промисловість: Виробництво добрив, Нафтохімія, Побутова хімія та косметика
 • Машинобудування Будівельна індустрія: Літакобудування, Автосервіс, Важка промисловість, Енергетика
 • Транспорт: розподіл транспорту, залізничний і автомобільний зв’язок, логістика
 • Нерухомість і будівництво: нежитлова нерухомість, Складська нерухомість, Житлова нерухомість
 • Фінансування та інвестиції: Банківський сектор, Управління цінними паперами та активами, інститути спільних інвестицій, Страховий ринок, Фінансовий та операційний лізинг
 • Інформаційні технології та телекомунікації: Поширення ІТ-обладнання та програмного забезпечення, Ринок телекомунікацій, IT-технології
 • Медична практика і фармацевтика: Державна медицина, Приватна медицина, Фармацевтика
 • Шоу-бізнес: кіноіндустрія, кінотеатри, реклама і маркетинг

Щоб прочитати новини Integrites, натисніть тут: http://www.integrites.com/ru/news_list

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми прочитаємо Ваше повідомлення і надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: