fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ніка-Тера

Морський спеціалізований порт «Ніка-Тера» – це сучасний високомеханізований диверсифікований порт, який є одним з лідерів в регіоні з надання широкого спектру стивідорних послуг з перевалки, зберігання, підготовки та відправки різних вантажів. МСП «Ніка-Тера» розташований на лівому березі Бузького лиману в 34 милях від моря. До порту веде Бузько-Дніпровсько-лиманський канал, що дозволяє проводити суда з оголошеною осадкою до 10,3 м цілодобово протягом року без припинення навігації взимку. У льодових умовах проводка суден здійснюється караванами. Порт оснащений 7 причалами загальною довжиною близько 1600 метрів з глибинами від 10,5 до 11,75 метрів. Площа підхідного каналу та операційної акваторії порту становить 67,4 га. Серед підприємств морегосподарського комплексу «Ніка-Тера» впевнено утримує високий рівень конкурентоспроможності, продовжуючи динамічно розвиватися, застосовуючи новаторські підходи до організації виробництва, розширюючи і модернізуючи портові потужності. Міжнародна група компаній Group DF, в портовий бізнес якого входить «Ніка-Тера», продовжить реалізацію інвестиційних проектів підприємства. Вантажно-розвантажувальний комплекс порту «Ніка-Тера» складає ться з чотирьох спеціалізованих вантажних районів: – перший вантажний район спеціалізується на зернових вантажах, – другий на зернових вантажах і мінеральних добривах, – третій на сипучих вантажах відкритого зберігання, наливних і тарно-штучних, – четвертий – виключно на наливних вантажах, рослинні олії соняшника та інших культур, таких як ріпак і соя. На території порту розташовано: – 6 складів підлогового зберігання під зернові культури, загальним обсягом одноразового зберігання до 160 тисяч тонн; – 18 силосів ємністю 170 тисяч тонн; – склади відкритого зберігання для насипних вантажів із загальною місткістю близько 170 тисяч тонн в залежності від номенклатури вантажів (глина, вугілля, тріска, генеральні вантажі); – 3 технологічних парки, що складаються з 18 резервуарів з обсягом одноразового роздільного або загального зберігання 33 тис. тонн. Внутрішня і зовнішня логістика «Ніка-Тери» дозволяє обробляти вантажі, приймаючи до 300 автомобілів і до 734 залізничних вагонів на добу. Порт має у своєму розпорядженні залізничний комплекс, що включає в себе виставкові, під’їзні та внутрішні залізничні колії загальною протяжністю більше 22 км і 8 локомотивів.   «Ніка-Тера» має можливість одночасно завантажувати зерновими 3 судна довжиною до 230 м, використовуючи 3 навантажувальних машини продуктивністю до 1500 т на годину.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: