Мазар Україна

Мазар – це міжнародна, інтегрована та незалежна організація, що спеціалізується на аудиторських, бухгалтерських, податкових та консультаційних послуг. Група присутня у 89 країнах і використовує досвід більш ніж 23 000 професіоналів, які допомагають компаніям – основним міжнародним групам, малим та середнім підприємствам та підприємцям – та державним органам на кожному етапі їх розвитку.

Мазар – це особливий гравець на професійній арені в Україні. Ми об’єднуємо глобальну експертизу багатонаціональної групи з глибоким знанням українського ринку. Ми пропонуємо особисті рішення, які найкращим чином відповідають вимогам кожного клієнта, з урахуванням різноманітності економічних, фінансових та культурних особливостей національного ринку. Експерти Мазар мають одну спільну мету – зосередити увагу на порядку денному наших клієнтів та донести цінність завдяки персональному підходу,, що підтримується великим досвідом роботи.

Мазар в Україні надає послуги з:

  • Міжнародного аудиту
  • Підтримка транзакцій
  • Бухгалтерський аутсорсинг, включаючи нарахування заробітньої плати
  • Податкове консультування, у тому числі послуги експатам, податкове провадження, податкове право, трансфертне ціноутворення та інше
  • Корпоративні юридичні послуги

Мазар в Україні має на меті підтримувати клієнтів у їх зростанні та забезпечити міжнародну бізнес-спільноту багатокультурним підходом до українського ринку.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми прочитаємо Ваше повідомлення і надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 5 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: