fbpx

Маго Україна

Компанія ТОВ Маго Україна була заснована 20 липня 2011 року. Вона є однією з ланок польської групи компаній MAGO S.A., яка є одним із провідних європейських виробників обладнання для магазинів і складів, стелажів і конструкцій високого складування, касових боксів, кас самообслуговування та LED світильників.

Ми вже 30 років на ринку пропонуємо нашим клієнтам найоптимальніші для них рішення в сфері налаштування магазинних і складських стелажів. Нашими основними клієнтами є: Сільпо , Varus, NOVUS, AUCHAN, Епіцентр К, SMYK, Leroy Merlin, DECATHLON.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: