fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЛЮНЕР

У липні 2018 року ТОВ ЛЮНЕР набуло у власність майно ПрАТ «Івано-Франківський арматурний завод». До складу майна входить:

  • земельні ділянки загальною площею 19,23 га
  • будівлі, споруди загальною площею 80 000 квадратних метрів, в т.ч.: 2 адміністративні будівлі, які знаходяться в стадії реконструкції та переобладнання в сучасні бізнес-центри, 3 промислово-складські будівлі – реконструкція проводиться згдіно вимог орендарів.

Метою придбання зазначеного майна є створення на його території зручного промислового хабу, поряд з виробничими площами для взаємовигідного розвитку бізнесу і регіону. Лейтмотивом діяльності майнового комплексу є створення потужної синергії підприємців та виробників задля спільного збагачення регіону.

З середини 2019 року ТОВ «ЛЮНЕР» активно здійснює ремонтно-будівельні роботи з поліпшення та модернізації стану будівель і споруд. При цьому на даному етапі власником вже укладені основні договори оренди з «якірними» та іншими орендарями. В результаті реновації резиденти промислового хабу отримують всі переваги для якісного ведення бізнесу, зокрема: всю необхідну інфраструктуру, можливість встановлення ділових контактів з бізнес-партнерами, зручне логістичне розташування в напрямку країн ЄС.

Станом на сьогодні вже реконструйовано і здано в оренду близько 35% виробничих площ під розміщення наступних масштабних об’єктів. Серед них:

  1. Логістичний термінал «Нова пошта». Великий проект крупного національного поштового оператора №1 в Україні розмістився на території площею 4 753,10 кв. м.
  2. Завод «Barrel Dash». Українське підприємство з виробництва автоцистерн для транспортування паливно-мастильних матеріалів зайняло площу 3615,84 кв м.
  3. ПрАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ЗАВОД «ПРОМПРИЛАД». Сучасне приладобудівне українське підприємство розмістилося в окремій будівлі площею 951,6 кв.м.
  4. Логістично-розподільчий центр великої мережі FMCG сектору в Західній Україні «КОПІЙОЧКА». Непродовольчий рітейлер «Копійочка» розмістив свої складські потужності на площі понад 7000 кв.м.

Наразі триває масштабна реконструкція адміністративної будівлі, зручна та вигідна локація якої дозволяє розмістити офісні приміщення пристосовані під будь-який розмір і конфігурацію – від малих приміщень до великих офісів типу «open space».

Зацікавленість в оренді виробничих площ виявляють великі українські компанії такі як ВіЯр (виробник меблів та фурнітури), Епіцентр, НОВА ПОШТА (для розміщення пілотного проекту бізнес-відділення) та підприємства з технічного обслуговування вантажних транспортних засобів.

Залучення кредитних коштів зумовлено необхідністю проведення робіт з реконструкції та ремонту приміщень для потенційних орендаторів, створення додаткових умов для залучення нових орендарів та створення комфортного середовища для роботи: розміщення фуд-зони ресторанного типу, спортивної зали, перукарні, торгівельних точок тощо.

На сьогоднішній день, власниками, в придбання та реконструкцію промислового хабу, були інвестовані власні кошти у розмірі близько 16 млн. долларів США. За оцінкою експертів для завершення реконструкції та ремонту необхідні додаткові фінансові ресурси близько 400млн. гривень. Наявний бізнес-план свідчить про окупність інвестицій протягом близько 12-15 років.

Своєчасне залучення коштів сприятиме збереженню унікальності концепції об’єкту, оскільки наразі відсутні аналоги таких промислових хабів на Прикарпатті.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: