fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЛЕДЛАЙФ

LEDLIFE – це успішна виробнича компанія, яка спеціалізується на інноваційних технологіях у сфері світлодіодного освітлення. Підприємство проектує і виготовляє світлодіодні джерела світла. Компанія володіє базою для своїх науково-технічних розробок, фотометричної лабораторією, де тестується продукція, і сучасним заводом-виробником світлодіодних освітлювальних приладів.

Основні напрямки бізнесу:

  • Освітлення для виробничих підприємств і логістичних центрів.
  • Освітлення для торгових та офісних приміщень.
  • Освітлення для агропромислових підприємств.
  • Архітектурне та вуличне освітлення.

Асортимент продукції регулярно поповнюється та оновлюється: компанія чуйно реагує на запити ринка. Багатозадачність і висока кваліфікація співробітників компанії дозволяє швидко та якісно виконувати складні світлотехнічні проекти, засновані на індивідуальних потребах клієнтів. Швидкість реалізації проекта від задуму до поставки обладнання клієнту – наша конкурентна перевага.

Ми працюємо за європейськими стандартами якості. Виробництво побудовано таким чином, щоб не завдавати ніякої шкоди навколишньому середовищу. Вся продукція компанії сертифікована, вона абсолютно безпечна та дозволяє значно економити електроенергію, а значить, зберігає кошти клієнтів та ресурси планети.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: