fbpx

Київська школа економіки

Київська школа економіки (KSE), заснована у 1996 році Консорціумом економічних досліджень та освіти, – це навчальний заклад світового рівня з відмінною репутацією як в Україні, так і за кордоном. KSE входить до числа найкращих шкіл Центральної та Східної Європи, готуючи майбутнє покоління економістів світового рівня. Таким чином, діяльність KSE сприяє розвитку сфер економіки, бізнесу, а також економічної політики в Україні та сусідніх державах. KSE провадить свою освітню діяльність за підтримки Уряду Швеції.

Чи знаєте ви, що можна отримати престижний західний вчений ступінь у галузі економіки, не покидаючи Києва? Київська Школа Економіки (KSE) пропонує англомовні Магістерські програми в галузі економічного аналізу, бізнесу та фінансів та економічної математики та економетрики спільно з Університетом Х’юстона (UH). Ці програми викладаються англійською мовою професорами, які здобули ступінь PhD в ЄС і американських університетів та вважаються кращими в Україні. У 2017 році KSE запустила Магістерську програму з публічної політики та урядування для державних службовців та управлінців, що готує фахівців нової формації для ефективного врядування країною. Бізнес-департамент KSE пропонує 2 магістерські програми для управлінців: MBA та MBA для керівників державних підприємств. Усі перелічені програми мають ліцензію Міністерства освіти та науки України.

Для тих, хто прагне до академічного середовища, підготовка KSE дала можливість 138 випускникам здобути
ступінь PhD у кращих західних університетах. Forbes рангує Топ Українських Економістів; з топ-15, 13 є афіліцованими з KSE.

KSE також пропонує MBA та короткострокові програми з бізнесу та менеджменту. Зокрема у 2018 році департамент бізнес-освіти запустив програму з підприємницької діяльності для ветеранів АТО.

KSE є лідером в області консультування з питань політики і розробки в Україні в цей історичний момент. KSE збирає лідерів громадянського суспільства, аналітичних центрів, представників уряду, видатних економістів, мислителів, лідерів бізнесу та бізнес-асоціацій. Випускники KSE займають важливі позиції в Україні і на міжнародному рівні з World Bank, EBRD, IBRD, EIB, і US Federal Reserve Banks.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: