fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ваговимірювальні системи

Компанія “Ваговимірювальні системи” є виробником вагового обладнання починаючи з 2006 року, має великий досвід робіт в сфері розробки, виробництва, продажу та обслуговування будь-якого ваговимірювального обладнання, а також автоматизованих систем обліку. Компанія працює з підприємствами різних галузей промисловості і сільського господарства на всій території України та на території інших країн. Компанія пропонує обладнання найвищої якості власного виробництва, яке пройшло перевірку протягом тривалого часу на підприємствах наших Замовників.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: