fbpx

Інфопульс Україна

Заснована в 1991 році, компанія Infopulse є однією з найбільших і добре відомих ІТ-аутсорсингових компаній у Східній Європі з командою більш ніж 2000 ІТ-спеціалістів. Ми є надійним довгостроковим партнером для наших клієнтів у 20+ країнах по всьому світу – 75% наших клієнтів співпрацюють з нами вже 5 і більше років. Нашими клієнтами є міжнародні компанії, починаючи від малих та середніх підприємств до компаній Fortune 100 з різних бізнес-доменів із складною інфраструктурою та процесами. Щоб задовольнити високі вимоги наших замовників, ми побудували наш бізнес диверсифікованим та безпечним.

З 2007 року Infopulse є частиною EVRY, провідного постачальника ІТ-послуг у Скандинавському регіоні, що має понад 8500 співробітників. Наші клієнти користуються перевагами як глобальної присутності EVRY, так і потужними центрами поставки Infopulse у Східній та Західній Європі. Крім того, ми поділяємо європейські цінності ділової культури та якості послуг нашої материнської компанії та суворо дотримуємося найвищих міжнародних стандартів корпоративного управління, маючи сертифікації ISO 9001, ISO 27001 та ISO 14001.

Infopulse пропонує розширений портфель комплексних IT-послуг. Ми не тільки розробляємо ІТ-продукти та рішення, але й підтримуємо ІТ-інфраструктури, в яких можуть працювати ці продукти або продукти інших постачальників, а також забезпечуємо їх безпеку та безперервність. Наш портфель послуг включає в себе:

  • Розробка програмного забезпечення та контроль якості (QA)
  • Управління ІТ-інфраструктурою та хмарні операції
  • Дослідження та розробка програмних продуктів (R&D)
  • Microsoft та SAP-консалтинг
  • Кібербезпека
  • Операції з телекомунікацій та обслуговування клієнтів
  • Аутсорсинг бізнес-процесів

Компанія зосереджується на автомобільній промисловості, електронній комерції, енергетиці, фінансах, виробництві, високих технологіях, програмному забезпеченні, телекомунікаціях та інших галузях промисловості. Основною метою Infopulse є забезпечення наших клієнтів якісними послугами, технологіями, розробленими на замовлення, та всебічним досвідом як в ІТ, так і в бізнесі.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: