fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ХАНЕРДЖІ УКРАЇНА

Компанія ТОВ «ХАНЕРДЖІ УКРАЇНА» є дочірньою компанією міжнародного торгового трейдера HUNERGY Kft, який на сьогоднішній день вже має лідируючі позиції на Європейському ринку, ефективно реалізує проекти газопостачання для промислових потреб європейського ринку, а також відкрито співпрацює з оптовими покупцями. Протягом діяльності компанія створила репутацію провідного постачальника природного газу серед незалежних трейдерів.

HUNERGY Kft. співпрацює з провідними енергетичним компаніям в Європі. Динамічний розвиток компанії відбувається в першу чергу завдяки кваліфікованим фахівцям та знанню європейського ринку. Наш досвід дозволив нам пропонувати конкурентоспроможні та індивідуальні продукти для наших українських клієнтів. Ми оптимізуємо потоки природного газу, інвестуючи в фізичне транспортування й потужності зі зберігання. Ми прагнемо використовувати наш досвід і міцну ділову мережу для здійснення ефективної діяльності на українському ринку, здійснюючи торгівлю газом з українськими партнерами. Компанія HUNERGY Kft та ХАНЕРДЖІ УКРАЇНА дотримуються високих стандартів етичних і корпоративних норм, ставлячи собі за принципове завдання граничну порядність, дотримання прав і законних інтересів споживачів та норм законодавства в своїй роботі.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: