fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ГРІННЕТ

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Компанія GREENNET була заснована в Грузії в 1998 році. Основною причиною для її створення стало зростання попиту на якісні мережеві рішення в Грузії. Незабаром GREENNET став провідним системним інтегратором і постачальником мережевих рішень.
GREENNET має партнерські відносини зі світовими лідерами в галузі мережевих технологій і пропонує найкращі сучасні технології на ринку ІКТ. Малий і середній бізнес, великі підприємства, фінансові установи та телекомунікаційні компанії покладаються на наші якісні, спеціально розроблені рішення, які легко інтегруються з існуючою інфраструктурою, забезпечуючи максимальну продуктивність.
Команда професіоналів GREENNET має багаторічний практичний досвід у забезпеченні працездатності IT і телекомунікаційних рішень. Наші клієнти отримують користь і прибуток із нашого сучасного технічного досвіду в галузі технічних консультацій, проєктування і впровадження мереж, а також професійного навчання та цілодобової технічної підтримки.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: