fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Галичина-Табак

  • Сегмент: Табачна індустрія, Торгівля і виробництво, Дистриб'ютор, Оптова торгівля
  • Країна походження: Україна
  • В Асоціації з: 2020 року
  • Сайт: https://galtab.com.ua/
  • Керівник: Максим Сухомлин
  • Познайомитися з компанією

ТОВ «Галичина-Табак» – є одним з найбільших в Західному регіоні України дистриб’ютором товарів: продуктів харчування, тютюнових та алкогольних виробів, побутової хімії, який розробив ефективну систему логістики і дистрибуції. Постачання своєї продукції компанія здійснює через експедиторів, а збут — через висококваліфікованих менеджерів та торгових представників. Сьогодні ми оперуємо більш ніж п’ятдесятьма топ-брендами, співпрацюємо з всесвітньо відомими компаніями та завжди прагнемо до чесних, довгострокових відносин з Нашими партнерами.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: