fbpx

ВІКАНТ

ТОВ ВІКАНТ була створена в 1997 році та є провідною компанією в сфері оптової та роздрібної торгівлі металопрокатом, яка успішно працює на ринку більше 20 років. За ці роки компанія заробила репутацію надійного і сумлінного постачальника металопрокату, як для невеликих, так і для масштабних будівельних проектів найбільших компаній України. ВІКАНТ безперервно розвивається і на сьогоднішній день має 24 діючих представництва. З моменту створення ми суворо дотримуємося високих стандартів обслуговування. Ключовими складовими, що дозволяють досягати поставлених бізнес-цілей, є економічні і фінансові можливості нашого підприємства, розвинена інфраструктура, висококваліфікований і ефективний менеджмент компанії, а також багатолітній досвід роботи.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: