fbpx

ЕМ-БІ-ЕЙ КІДС ІНТЕРНЕШНЛ

Школа підприємництва та лідерства для дітей та підлітків. Більше 6 років ми допомагаємо нашим учням відчути комфортну роль в бізнесі, визначитися з майбутньою професією і знайти своє місце в команді. Кращі викладачі-практики з топових бізнес-шкіл і підприємств України допомагають дітям і підліткам натренувати свої soft skills, опанувати hard skills і пройти унікальний шлях саморозвитку в сфері підприємництва.
Адаптовані для дітей МВА-програми формують у наших учнів комплексне розуміння бізнесу як процесу. А профорієнтаційне тестування в процесі навчання дозволяє поглянути на розвинуті навички і сховані таланти дітей та підлітків з нового, часом несподіваного боку.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: