fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕЛІТ-Україна

Нагороди компанії:
Digital Friend

Наша сама дружня ечівка для компаній, котрі беруть участь в EBA Digital Friends Movement. Разом, з такою потужною спільнотою, ми досягнемо нових висот!

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

“ЕЛІТ-Україна” – крупний імпортер і один з лідерів ринку запасних частин для легкових автомобілів, комерційного транспорту і мотоциклів, а також обладнання для СТО.
Компанія динамічно розвивається на українському ринку вже 28 роки. “ЕЛІТ-Україна” входить до складу «ELIT Group», заснованої в 1992 році. «ELIT Group» є частиною великої міжнародної корпорації «LKQ» з центральним офісом в США, що працює в 16 країнах Європи, Америки та в Тайвані.
Бути частиною «LKQ» – це додаткові можливості для нас і наших клієнтів, це доступ до найширшого асортименту автозапчастин, нових рішень в області інформаційних технологій і логістики, більш вигідні умови роботи з постачальниками, можливість запозичити кращі бізнес-практики, напрацьовані в різних країнах. Це також накладає на нас і додаткову відповідальність в плані відповідності високим стандартам ведення бізнесу корпорації LKQ.
ELIT – це перш за все надійність, новаторство і гнучкість. Надійність – це робота з кращими європейськими постачальниками, гнучкі умови повернення і гарантії. Новаторство – це відкритість до впровадження новітніх технологій і стандартів в обслуговуванні клієнтів. Гнучкість – це здатність оперативно запропонувати клієнту найбільш вигідне для нього рішення.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: