fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕЛЕМЕНТУМ ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

  • Сегмент: Паливо та Енергетика, Інвестування
  • Країна походження: Україна
  • В Асоціації з: 2020 року
  • Керівник: Андрій Гаранін
  • Познайомитися з компанією

Елементум Енерджі Україна – найбільший міжнародний виробник ВДЕ в Україні, активи якого налічують близько 540 МВт діючих сонячних електростанцій та 100 МВт вітрових потужностей на етапі будівництва. Компанія активно розширює свій ВДЕ-портфель як в межах Україні, так і на інших ринках, що розвиваються, регіону Центральної та Східної Європи і Близького Сходу.

Елементум Енерджі Україна належить до міжнародної групи VR Capital, і у своїй роботі керується міжнародними стандартами ESG, дотримуючись принципів сталого розвитку, мінімізації впливу на довкілля та співпраці з місцевими громадами.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: