fbpx

ДІ АР ЕНЕРЖИ ГРУП

Ми є Українська компанія, що займається виробництвом і розробкою реагентів для де/Анти айсінгової обробки поверхонь аеропортів та для використання комунальними підприємствами.

Ми маємо усі потрібні сертифікати, що дозволяють нам використовувати нашу продукцію у будь якому аеропорті світу (за умови отримання локальних документів пов’язаних з екологію наприклад).

Також ми маємо усі Українські сертифікати і представлені майже в усіх аеропортах України. На сьогодня ми маємо попередню домовленість зі Шведською компанією про стартт переробного виробництва в Україні за їх участю.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: