ДЕВЕЛОР ЮКРЕЙН

DEVELOR – міжнародна консалтингова компанія, яка існує 25 років та працює у 20-ти країнах Центральної та Східної Європи.

Спеціалізація компанії – комплексні консалтингові та тренінгові рішення, які впливають на зміну поведінки персоналу та підвищення бізнес-показників. Для своїх клієнтів DEVELOR розробляє та впроваджує ефективні моделі поведінки персоналу в рамках проектів з покращення клієнтського досвіду, продажу та сервісу, розвитку лідерських навичок і залученості персоналу, а також інших програм із розвитку людського капіталу.

DEVELOR – єдина в Європі компанія, акредитована Kirkpatrick&partners, USA по методології Д. Кіркпатріка “4 рівня оцінки ефективності навчання”. Завдяки своєму унікальному міжнародному відділу розробки консалтингових та тренінгових продуктів – DEVELOR knowledge center розроблена методологія “DEVELOR VALUE CHAIN”. Вона дозволяє не лише оцінити, а й спланувати проект таким чином, щоб він гарантовано приніс бажані результати.

В компанії працює понад 100 консультантів та бізнес-тренерів – практиків із різних сфер бізнесу. Інновації, ноу-хау, багата експертиза та унікальні продукти виділяють DEVELOR серед конкурентів.

Серед клієнтів компанії: BASF, Cygnet agroholding, Syngenta, Vodafone, Kyivstar, Ukrtelecom, GIZ, Ferrero, Beiesdorf, Sanofi-Aventis, Abbott Laboratories, Sun Inbev, Johnson & Johnson, Metro C&C, Henkel Ukraine та інші.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: