Борисов та партнери

Сім’я ресторанів Дмитра Борисова – це 17 різних за концепцією та настроєм закладів. 15 з них знаходяться в Києві, один – в Луцьку та один у місті Варшава, Польща.

Кожен із закладів – самобутній: демократичний ресторан «Барсук», мистецько-гастрономічний простір «Остання Барикада», азійський стейк-хаус Oxota na Ovets, одеський ресторан «Любчик», рибний ресторан РИБАLOVE, краб-хаус та сіфуд-бар Crab’s Burger, ресторан японсько-перуанської кухні RONIN, ресторан нової української кухні «Канапа» (у Києві та Варшаві), ресторан південної української кухні «Бессарабія», стейк-хаус «Ватра», київський ресторан Chicken Kyiv, “Канапка-бар” та 1 € бар “Білий Налив” (у Києві та Луцьку). А ще — два дитячих креативних простори BabyRock.

Крім власних ресторанів компанія надає консалтингові послуги з відкриття ресторанів.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: