fbpx

Бізнес Інтеріорс

Команда фахівців з проектування, будівництва, дизайну та меблювання. Ми створюємо індивідуальні приміщення для різних видів підприємницької діяльності (Офіси, HoReCa, багатофункціональні площі).

Кожен член команди має досвід більше, ніж 5 років у сфері B2B з дизайну, ремонту, розробки, виробництві та встановлення меблів. Власні виробничі сили.

Ексклюзивне представництво та постачання європейських меблевих виробників. Професійна команда дизайнерів і конструкторів завжди намагається впровадити трохи нових тенденцій та технологій, які вони отримують на європейських виставках та тренінгах на українському ринку.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: