fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

БІЦЕРБА УКРАЇНА

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Уже декілька поколінь ім’я Bizerba пов’язано з темою «ваги». Найвища якість, новаторські рішення та широкий спектр послуг — все це Bizerba.

По всьому світу компанія Bizerba пропонує клієнтам в сфері малого бізнесу, торгівлі, промисловості та логістики виняткове портфоліо апаратних та програмних рішень в , в основі якого лежить ключова цінність – «вага».

Ми пропонуємо продукти та рішення для різання, обробки, зважування, розрахунку, контролю, комісіонування та маркування.

Широкий спектр рішень доповнюють комплексні послуги, серед них все — від консалтингу до обслуговування, від етикеток до витратних матеріалів та лізингу.

З 1866 року компанія Bizerba досягла значного технологічного розвитку у сфері технологій та представлена сьогодні в близько 120 країнах.

Серед наших клієнтів не тільки міжнародні торгові та промислові підприємства, представники роздрібної торгівлі, але й ремісничі пекарські та м’ясопереробні виробництва.

Головний офіс групи компаній, що вже протягом п’яти поколінь знаходиться у володінні однієї сім’ї та налічує по всьому світу 4.300 працівників, розташований у Балінгені, Баден-Вюртемберг. Додаткові виробничі потужності знаходяться в Німеччині, Австрії, Швейцарії, Італії, Франції, Іспанії, Китаї та США.

Крім того, компанія Bizerba має всесвітню мережу пунктів продажу та обслуговування

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: