fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

БІ. СІ. ТОМС ЕНД КО

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Наша юридична практика базується на прагненні надавати клієнтам послуги найвищої якості. Ми організовуємо нашу практику в команди навколо наших клієнтів, щоб відповідати та повністю розуміти потреби кожного клієнта. Ми ефективно виконуємо юридичну роботу вчасно та регулярно інформуємо клієнтів про прогрес у справі.

За останні 30 років ми провели багато найбільших і найскладніших транзакцій в Україні, включаючи, наприклад, перше первинне публічне розміщення акцій (IPO) для українського бізнесу (приблизно на 500 мільйонів доларів США), перше фінансування проекту в Україні ( для створення газопроводу, нафтопереробного підприємства, залізничного сполучення та прав на розвідку тощо, що фінансується як перший великий український проект ЄБРР), найбільша інвестиція в енергетику України та найбільша іноземна інвестиція України в сільське господарство, і ми виграли великий арбітраж у Постійний третейський суд у Гаазі.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: