ТОВ «БФ ЕНД ГХ ТРЕВЕЛ РІТЕЙЛ ЛТД»

ТОВ “БФ ЕНД ГХ ТРЕВЕЛ РІТЕЙЛ ЛТД” було створено в 2010 році завдяки особистим зв’язкам одного із засновників – Артура Гранц – з власником Gebr. Heinemann. З початку діяльності компанії в якості оператора магазинів безмитної торгівлі її акціонером з 50% була і залишається по сьогоднішній день німецька компанія «Gebr. Heinemann», яка, будучи третьою в світі компанією за обсягом продажів, є одним з найбільших і беззаперечно визнаних світових лідерів в сфері безмитної торгівлі (має 66 дочірніх компаній в 33 країнах і в якості дистриб’ютора компанія здійснює поставки понад 1 500 всесвітньо відомих брендів в 100 країнах світу).
Компанія ТОВ “БФ ЕНД ГХ ТРЕВЕЛ РІТЕЙЛ ЛТД” орендує торговельні площі в міжнародному аеропорту “Бориспіль”, в міжнародному аеропорту “Київ” (Жуляни), міжнародному аеропорту «Одеса», і займається безмитною торгівлею в аеропортах – косметичними товарами та парфумерією, тютюновими виробами , алкогольними напоями та іншими непродовольчими товарами.
Компанія має найбільший в Україні магазин безмитної торгівлі (Duty Free) в міжнародному пункті пропуску для повітряного сполучення “Бориспіль” в Терміналі D, загальною площею 2900 м2.
Компанія займає переважну більшість площі серед операторів магазинів безмитної торгівлі в міжнародному аеропорту “Київ” (Жуляни), торгова площа складає 1193,6 м2.
Торгова площа в міжнародному аеропорту «Одеса» становить 229,0 м2.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми прочитаємо Ваше повідомлення і надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 5 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: