fbpx

Белста

Ми пропонуємо Вам співробітництво з взуттєвою фабрикою ТОВ “Белста” з виробництва домашньої і літнього взуття з широким асортиментом виключно високої якості. Продукція нашої компанії вже добре відома на великих ринках країн СНД.

Щомісяця фабрика продає на українському та зарубіжному ринках більш 1000000 пар взуття, що показує високу ліквідність нашої продукції. Взуття фабрики «Белста» популярна в Україні, відповідно це дає Вам гарантію того, що у Вас будуть високі показники продажів.

Наша спільна мета – задовольнити потребу будь-якого замовника, залучаючи ціною і якістю, і при цьому збільшити свій прибуток. Головною відмінністю і перевагою нашої продукції є висока надійність в експлуатації при низькій ціні, а також щомісячне оновлення продукції, що випускається з урахуванням купівельного попиту і тенденцій моди.

З моменту початку випуску продукції (2005 рік) на підприємстві освоєно близько 6000 моделей. Такий модельний ряд здатний задовольнити бажання будь-якого споживача. Все взуття виробляється на передовому імпортному обладнанні виключно з екологічно чистих матеріалів і сировини імпортного виробництва (картон, поліуретан, тканини, повсть і т.п.) відповідають вимогам ДСТУ ГОСТ 1135: 2007 «Взуття домашнє і дорожня”. Кожен вид виробів має сертифікат відповідності в системі сертифікації Укр СЕПРО і санітарно-гігієнічний висновок.

У 2011 р. підприємству присвоєно знак якості “Зiрка якостi”. Перевірка вимог ГОСТу здійснюється на всіх стадіях виробництва. З питань якості підприємство підтримує зв’язок з оптовими споживачами продукції і негайно реагує на всі зауваження і побажання. На сьогоднішній день жоден з конкурентів не може запропонувати вигіднішу ціну на продукт такої якості. З огляду на той факт, що споживач завжди приділяє велику увагу якості придбаних товарів, доступна ціна і широкий асортимент сприятимуть збільшенню попиту на продукцію і вибору на користь компанії ТОВ “Белста.”

Встановлюючи з нами договірні відносини, Ви залучаєте до себе нових клієнтів, яким вже відома торгова марка “Белста”. Також Ви зберігаєте статус своєї компанії, що має справу суто з якісним товаром, при цьому збільшуєте свій прибуток за рахунок низьких цін.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: