fbpx

Бейн енд Компані Юкрейн

Bain & Company – консалтингова компанія, до якої звертаються лідери світового бізнесу, коли хочуть досягти
реальних результатів.

Bain надає своїм клієнтам послуги з питань стратегії, операційної діяльності, технологій, організаційної структури, прямих інвестицій, цифрових трансформацій та стратегії, злиття та поглинання. Bain формулює практичні висновки, які дозволяють компаніям проводити зміни у своєму бізнесі та передає навички, що забезпечують стійкість таких змін. Робота Bain & Company базується на принципі, згідно якого винагорода компанії оцінюється, виходячи з фінансових результатів клієнтів. Котирування акцій клієнтів Bain в чотири рази перевищує індекси фондового ринку. Компанія заснована в 1973 р. і наразі має 58 офісів у 37 країнах світу.

Більше інформації на сайті www.bain.com.

Слідкуйте за нами на Twitter @BainAlerts.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: