fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

АЛЕКС ДІАГНОСТИКА УКРАЇНА

Алекс Діагностика Україна було засновано у 2019 році з метою поліпшення доступності європейської якості та зручності діагностування причин алергії – алергенів. За цей час мультикомпонентний тест ALEX-2 зайняв лідируючі позиції серед методів діагностики алергії та розширив перелік до 295 алергенів у 1-му аналізі. Завдяки цьому новітньому підходу в діагностиці алергії, який вже добре відомий та популярний більш ніж у 55-и країнах , а також плідній співпраці нашої компанії із багатьма лабораторіями України, – ALEX-2 став доступний практично у кожному місті нашої країни.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: