fbpx

АЙТІ-СОЛЮШНС

IT-Solutions – експерт в галузі віртуалізації та зберігання даних. Ми впроваджуємо сучасні рішення для ІТ-інфраструктури, надаємо послуги в сфері ІТ-консалтингу та інформаційної безпеки.

НАШІ КОМПЕТЕНЦІЇ:

  • Проектування та впровадження інфраструктурних сервісів (фундаментальні сервіси, моніторинг і управління, управління даними, резервне копіювання і відновлення даних, уніфіковані комунікації та спільна робота (UC & C))
  • Віртуалізація, хмарні сервіси, інформаційна безпека
  • Консалтинг (аудит, стратегічний ІТ-консалтинг, хмарний консалтинг, послуга vScore)
  • ІТ-інфраструктура (серверна інфраструктура, інфраструктура збереження даних, мережева інфраструктура, інженерна інфраструктура ЦОД, телекомунікації)
Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: