fbpx

Агрофірма Корнацьких

ТОВ «Агрофірма Корнацьких» є прогресивним товариством з широким профілем діяльності, історія якого почалася ще в 2002 році. Товариство є багатогалузевим господарством, спеціалізуються на рослинництві, тваринництві, бджільництві, тощо.

Земельні угіддя, які обробляє Товариство, знаходяться в Первомайському, Кривоозерському районах Миколаївської області. Загальна посівна площа становить біля 15 000,0 га.

Основні сільськогосподарські культури, які вирощує товариство, – кукурудза, ячмінь, пшениця, соняшник, ріпак та соя. Вкрай важливою у товаристві вважають соціальну місію. Тому майже всі працівники – жителі прилеглих сіл.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: