fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ТІС – КОНТЕЙНЕРНИЙ ТЕРМІНАЛ

Найбільш сучасний і глибоководний морський контейнерний термінал в Україні, частина мережі глобального портового-логістичного оператора DP World. Термінал розташований у 30 кілометрах на схід від Одеси, в акваторії порту “Південний”.

Єдиний серед контейнерних терміналів України, оснащений п’ятьма кранами STS в одній лінійці та найдовшими причалами довжиною 600 м. Це забезпечує рекордну в країні середню інтенсивність обробки лінійних суден.

Вагомою перевагою DP World TIS Pivdennyi клієнти називають розвинену залізничну інфраструктуру з власними контейнерними платформами. Щотижня контейнерні потяги курсують між терміналом і Києвом, Харковом, Дніпром, Черніговом, Тернополем.

Зручне географічне положення, технічна досконалість і першокласний сервіс зробили DP World TIS Pivdennyi лідером за темпами розвитку серед контейнерних терміналів України.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: