fbpx

ТАС-ЛОГІСТІК

Історія компанії ТАС-ЛОГІСТІК починається з заснування в 2008 році Торгового дому “ЗАХІДНИЙ”. З 2014 року компанія володіла парком з 297 вагонів-хоперів для зерна, які здавала в оренду. У 2017-2019 роках компанія придбала більше 1 000 залізничних вагонів у найбільших українських заводів: ПрАТ «Дніпровагонмаш» (входить до групи компаній “ТАС”) і ПрАТ «Крюківський вагонострітельний завод».

Парк компанії налічує більше 1 200 вагонів-зерновозів і 160 піввагонів, що дозволяє зайняти одну з лідируючих позицій серед власників такого рухомого складу на українській залізниці. У лютому 2018 року ТОВ “Торговий дім” ЗАХІДНИЙ “перейменовано в ТОВ” ТАС-ЛОГІСТІК “.

На сьогоднішній день компанія надає цілий комплекс транспортно-логістичних послуг з організації перевезень зернових і олійних вантажів. При цьому, частина власних вагонів надається в користування іншим операторам на умовах оренди.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми прочитаємо Ваше повідомлення і надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: