fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Симпатік Груп

Sympatik Group – одна з провідних українських компаній у галузі дистанційної торгівлі. Наша діяльність є втіленням одного з важливих принципів демократії: людина має право купувати будь-які товари незалежно від місця проживання та наявності відповідного асортименту в магазинах.

За 14 років плідної роботи ми реалізували більше 12 мільйонів виробів. Ми можемо пишатись цим показником, в результаті відповідального ставлення та інтегрованого підходу до продажів. Зрештою, торгівля є живим механізмом, в якому навіть найменш незначні деталі важливі.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: