fbpx

Сумітек Україна

ДП «СумітекУкраїна» – дистриб’ютор обладнання та постачальник комплексних рішень для бізнесу в гірничорудній промисловості, видобуванні корисних копалин, будівництві та складській логістиці.

Компанія працює на ринку України з 2003 року, та належить до групи Сумітомо Корпорейшн (Токіо, Японія), яка є однією з найбільших бізнес корпорацій світу.

«Сумітек Україна» постачає на український ринок наступну продукцію:

  • гірниче, кар’єрне, будівельне та комунальне обладнання КОМАЦУ (Екскаватори, Бульдозери, Навантажувачі, Самоскиди, Трубоукладачі та ін.)
  • складське обладнання TOYOTA та BT (Електро- та Автонавантажувачі)
  • навісне та робоче обладнання ХЕНСЛІ

Окрім постачання високоякісної техніки, компанія надає повний спектр послуг по гарантійному і післягарантійному обслуговуванню техніки, ремонту, а також пропонує широку номенклатуру запчастин представлених брендів.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: