fbpx

SSA Agri DMCC

SSA має дуже сильну першочергову перевагу щодо закупівель та експорту товарів у країни СНД, Африки та Австралії та поза ними. Наш бізнес зосереджений на закупівлі та розподілі продовольчого зерна. Нашою конкурентною перевагою є пряме походження від фермерів з країн СНД та Австралії.

SSA закуповує широкий асортимент зернових, бобових, горіхів та олійних культур, що походять з країн СНД, Австралії та Африки. Ми продаємо цю продукцію в 20+ напрямків по всій Європі, Індійському субконтиненті, Близькому Сході та Південно-Східній Азії.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: