fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Спан

Span – провідна міжнародна компанія з центральним офісом у Хорватії, що надає професійні сервіси з побудови та розробки інформаційних систем, а також технічної підтримки користувачів. Span було засновано у 1993 році в Хорватії, компанія стала першим провайдером сертифікованих рішень Microsoft у країні.

Сьогодні Span визнана успішною міжнародною компанією на світовому ринку ІКТ з багатьма вдало реалізованими та поточними проектами для клієнтів з різних країн світу.
Span має одну з найсучасніших служб IT Service Desk, яка забезпечує підтримку систем, мереж та апаратних інфраструктур компаній клієнтів, а також кінцевих користувачів клієнтів впродовж 24 годин на добу.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: