fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Солюшен Системс

  • Сегмент: Благодійність, Інженерія та проектування, ІТ та телекомунікації, Консалтинг, Паливо та Енергетика, Промислове обладнання
  • Країна походження: Україна
  • В Асоціації з: 2021 року
  • Сайт: http://www.solutionsystems.com.ua
  • Керівник: Олександр Ігнашев
  • Познайомитися з компанією

Раді представити нашу компанію з України, яка пропонує сучасні рішення для моніторингу та найбільш повного управління споживанням енергії.

У нас є великий досвід в енергозберігаючих технологіях: маємо для цього програмне забезпечення, сучасне обладнання та інструменти, сертифіковані пристрої та кваліфікованих фахівців.

Ми допомагаємо різним компаніям економити гроші на споживанні енергії шляхом оптимізації процесів.

Ми проводимо аудит та впроваджуємо енергоефективні рішення, починаючи з невеликих об’єктів аж до великих промислових центрів. Наші проекти реалізовуються в мережах роздрібної торгівлі, ресторанах та автозаправках, об’єктах металургії та інших галузей промисловості.

Наша компанія дуже швидко розвивається і розширює свою присутність на внутрішньому ринку України та за її межами.

Ми шукаємо нових партнерів, нові ринки та нові технології. Будемо раді представляти ваші інтереси в Україні, якщо ви зацікавлені в цьому. Розглядаємо пропозиції з будь-якої країни! Ми за світову співпрацю!

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: