fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

СОЛДІ І КО

ПАТ «СОЛДІ І КО» – один з найбільших постачальників на ринку кріпильних виробів. За двадцять років цілеспрямованої роботи клієнтами компанії стали понад 20 тисяч підприємств в галузі машинобудування, енергетики, літакобудування, суднобудування, автомобілебудування та будівництва. Товариство постійно інвестує значні кошти у розвиток власного виробництва та інфраструктури, представлено філіями у дев’яти областях України. Дочірні підприємства компанії здійснюють діяльність в галузях літакобудування та виробництва електроенергії з відновлювальних джерел енергії.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: