fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

СофтверВАН Україна

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

SoftwareOne – провідний світовий постачальник програмного забезпечення та хмарних рішень, який міняє підхід компаній до створення, придбання і керування усім у хмарі. SoftwareOne розкриває цінність хмарних технологій, допомагаючи клієнтам переносити та модернізовувати їхні робочі навантаження і додатки разом з оптимізацією програмного забезпечення та змін у хмарі. 8900 співробітників компанії націлені надавати сервісне портфоліо з 7500 брендів програмного забезпечення з можливостями продажу і надання сервісів в 90 країнах. SoftwareOne зі штаб-квартирою в Швейцарії зареєстрована на фондовій біржі SIX Swiss Exchange під кодом SWON.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: